juillet 30, 2021

24h Information

"Nashti uvek te slozina amen olencar, ponekad mora te ova protiv olende"

Impresum

Roma News Media Network

66 Avenue des Champs-Elysées 75008 Paris, France

Ulica Vinicka br.60 1000 Skopje Makedonija

Andrijano DZELADIN

Ceo&Founder thaj Glavno redaktori

Email: andrijano@roma-news.com

Nedjo OSMAN – Germany

Animator and Culture Departement

Email: nedjo@roma-news.com

Sead SERIFI – Sweden

Animator

Email: sead@roma-news.com

Petar FILIPOV – Bulgaria

Animator

Email: petar@roma-news.com

Almir SALI – Sweden

Animator and Fb Moderator

Email: almir@roma-news.com

Avdo ASANOVIC – Sweden

Animator

Email: avdo@roma-news.com

Seffe MURINA – Sweden

Animator

Email: seffe@roma-news.com

Admir ISMANOVSKI – Denemark

Animator

Email: admir@roma-news.com

Srdzan AMET – Macedonia


Lawyer of Roma News

Email: srdzan@roma-news.com

Keren Follow amari Facebook Strana Roma News

Keren Like em Follow ki amari facebook Strana Oven Saste


This will close in 30 seconds